Főoldal » Felső menü » Rólunk » Álláspályázatok

Tisztelt Látogató!

E dokumentum archivált tartalom, amely elavult, nem hatályos információkat is tartalmazhat. Kérjük, hogy a dokumentumra való hivatkozást megelőzően az ÁNTSZ központi (www.antsz.hu), valamint az országos intézetek honlapjainak aktuális tartalmakat megjelenítő oldalain szíveskedjen tájékozódni.

Az OTH TÁMOP 6.1.4. álláspályázata: alkalmazásgazda

Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal TÁMOP-6.1.4/12/1-2012-0001 „Koragyermekkori (0-7 év) program” kiemelt projektje 2 fő

a l k a l m a z á s g a z d á t

keres 2015. március 2-ai munkakezdéssel.

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Albert Flórián út 2-6.

Főbb feladatok:

· a projekt keretében kifejlesztett informatikai rendszerek üzemeltetésében, alkalmazások telepítésében való részvétel

· adatbázisok karbantartása, frissítése

· a továbbfejlesztési igények megfogalmazásában való közreműködés

· az alkalmazással kapcsolatban megfogalmazott módosítási igények alapján közreműködés a szükséges változtatások műszaki specifikációjának elkészítése

Az elvárások:

· magas szintű Excel ismeret (függvények, lekérdezések)

· alapszintű SQL ismeretek

· alapszintű HTML, CSS ismeret

· minimum 2 éves IT területen szerzett tapasztalat

· hibajegykezelő rendszerek ismerete (pl. Redmine, Mantis stb.)

· szoftvertesztelési gyakorlat

· legalább középfokú végzettség

Amit kínálunk:

határozott idejű munkaszerződés 2015. október 31-ig

Europass típusú magyar nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igény feltüntetésével lehet jelentkezni Tisza Benjáminnál, az alábbi e-mail címen: tisza.benjamin@oth.antsz.hu