Főoldal » Felső menü » Rólunk » Álláspályázatok

Tisztelt Látogató!

E dokumentum archivált tartalom, amely elavult, nem hatályos információkat is tartalmazhat. Kérjük, hogy a dokumentumra való hivatkozást megelőzően az ÁNTSZ központi (www.antsz.hu), valamint az országos intézetek honlapjainak aktuális tartalmakat megjelenítő oldalain szíveskedjen tájékozódni.

Az OTH álláspályázata: anyaggazdálkodó

Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal pályázatot hirdet a Költségvetési és Közbeszerzési Főosztály Beszerzési és Ellátási Osztályra

anyaggazdálkodó

munkakör ellátására, határozatlan idejű közszolgálati kinevezéssel az alábbiak szerint.

Munkavégzés helye: Országos Tisztifőorvosi Hivatal 1097 Budapest Albert Flórián út 3/a.

Feladatkör:

Az OTH és az országos intézetek, részére történő beszerzési, közbeszerzési igények bonyolítása. Ennek keretében árajánlatok bekérése, értékelése, megrendelések előkészítése4, napi kapcsolat a beszállítókkal, a megrendelések, a beszállítások nyomon követése, felügyelete. Közbeszerzéssel, központosított közbeszerzéssel kapcsolatos feladatok ellátása.

Pályázati feltételek:

  • középfokú végzettség;
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete;
  • beszerzési, anyaggazdálkodási területen szerzett 3 éves tapasztalat
  • magyar állampolgárság;
  • büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • közgazdasági képesítés;
  • közbeszerzési képesítés vagy ebbe szerzett tapasztalat

Illetmény:

  • A munkatörvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény alapján.

Fényképes részletes szakmai önéletrajz (az önéletrajz minta a www.antsz.hu honlapról letölthető), valamint a végzettséget, igazoló okiratok másolatai, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány másolata.

Kérjük eljuttatni az Országos Tisztifőorvosi Hivatal Humánpolitikai Főosztályára e-mailen az allaspalyazat@oth.antsz.hu címre, jelige: „anyaggazdálkodó

Jelentkezési határidő: 2016. január 3.

Elbírálási határidő: 2016. február 2.

Elbírálás:

A pályázatokat az OTH szakmai bizottsága bírálja el a benyújtott írásos anyagok alapján. Az így kiválasztott jelöltekkel a bizottság személyes elbeszélgetést folytat és annak eredményéről a pályázók írásban értesítést kapnak.

A munkakör betölthető: elbírálást követően azonnal.