Főoldal » Felső menü » Rólunk » Álláspályázatok

Tisztelt Látogató!

E dokumentum archivált tartalom, amely elavult, nem hatályos információkat is tartalmazhat. Kérjük, hogy a dokumentumra való hivatkozást megelőzően az ÁNTSZ központi (www.antsz.hu), valamint az országos intézetek honlapjainak aktuális tartalmakat megjelenítő oldalain szíveskedjen tájékozódni.

Az OTH álláspályzata: betanított munkás

Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal pályázatot hirdet a Beruházási és Üzemeltetési Főosztály Szolgáltatási Osztályra

betanított munkás

munkakör ellátására, a Munka törvénykönyve alapján az alábbiak szerint.

Munkavégzés helye: Országos Tisztifőorvosi Hivatal 1097 Budapest Albert Flórián út 2-6.

Feladatkör:

Belső szállítási, rakodási feladtok, kerti munkák.

Elvárások:

  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • kertészeti gyakorlat

Fényképes önéletrajz, valamint a végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolatait. Legkésőbb a felvételnél 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása. Kérjük eljuttatni az Országos Tisztifőorvosi Hivatal Humánpolitikai Főosztályára e-mailen az allaspalyazat@oth.antsz.hu címre. Kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését: „betanított munkás”.

Jelentkezési határidő: 2015. augusztus 24.

A munkakör betölthető: elbírálást követően azonnal.