Főoldal » Felső menü » Rólunk » Álláspályázatok

Tisztelt Látogató!

E dokumentum archivált tartalom, amely elavult, nem hatályos információkat is tartalmazhat. Kérjük, hogy a dokumentumra való hivatkozást megelőzően az ÁNTSZ központi (www.antsz.hu), valamint az országos intézetek honlapjainak aktuális tartalmakat megjelenítő oldalain szíveskedjen tájékozódni.

Az OTH álláspályázata: energetikus

Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal felvételt hirdet a Beruházási és Ingatlanfejlesztési Főosztályára

energetikus

munkakör ellátására, a Munka törvénykönyve alapján az alábbiak szerint.

Munkavégzés helye: Országos Tisztifőorvosi Hivatal, 1097 Budapest, Albert Flórián út 2-6.

Feladatkör:

Az energiagazdálkodással kapcsolatos feladatok elvégzése, az energiafelhasználással kapcsolatos biztonságtechnikai ellenőrzések végrehajtása, az intézmény telephelyeinek energia- és költségtakarékos üzemeltetése, ennek keretében

  • infrastrukturális épületgépészeti feladatok ellátása,
  • villamos berendezések üzemeltetése, eseti javítása, üzemképesség biztosítása,
  • kazánüzem vezetése, diszpécserek irányítása,
  • kazánházak és hőközpontok üzemeltetése, ezek berendezéseinek eseti, illetve szervizzel közös javítása,
  • adminisztráció (közüzemi számlák, megrendelések, számlaellenőrzések, hibajegyzékek, diszpécserek munkaidő beosztása és elszámolása),
  • készenléti szolgálat (telefonos rendelkezésre állás)
  • energetikai információs rendszer kialakítása.

 Elvárások:

  • műszaki középiskolai végzettség és energetikai képesítés, vagy erősáramú villamosmérnöki (üzemmérnöki) végzettség,
  • legalább 5 év releváns gyakorlat;
  • aktív PC-használat (Excel, Word);
  • jó dokumentálási képesség;
  • gyakorlat kazánok, elektromos és műszaki berendezések karbantartásában, több telephelyes üzemeltetésben,
  • büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • kórházi üzemeltetésben szerzett gyakorlat

Fényképes részletes szakmai önéletrajz (a 45/2012. Kormányrendelet I. számú melléklete szerinti önéletrajz, amely a www.antsz.hu honlapról letölthető), valamint a végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolatai, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány másolata (ha a pályázó erkölcsi bizonyítványhoz kötött munkakörben dolgozik, az erről szóló igazolás). Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik. Kérjük eljuttatni az Országos Tisztifőorvosi Hivatal Humánpolitikai és Oktatási Főosztályára e-mailen az allaspalyazat@oth.antsz.hu címre. Kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését: „energetikus”.

Jelentkezési határidő: 2016. július 15.

A munkakör betölthető: elbírálást követően azonnal