Főoldal » Felső menü » Rólunk » Álláspályázatok

Tisztelt Látogató!

E dokumentum archivált tartalom, amely elavult, nem hatályos információkat is tartalmazhat. Kérjük, hogy a dokumentumra való hivatkozást megelőzően az ÁNTSZ központi (www.antsz.hu), valamint az országos intézetek honlapjainak aktuális tartalmakat megjelenítő oldalain szíveskedjen tájékozódni.

Gépjárművezetői pályázat

Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal pályázatot hirdet a Beruházási és Üzemeltetési Főosztály Szolgáltatási Osztályra

gépjárművezető

munkakör ellátására, a Munka törvénykönyve alapján az alábbiak szerint.

Munkavégzés helye: Országos Tisztifőorvosi Hivatal, 1097 Budapest, Albert Flórián út 2-6.

Feladatkör:

Szállítási feladatok elvégzése, a szállításokat biztosító kiszolgálási feladatok végrehajtása.

Elvárások:

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • B és C kategóriás gépjármű-vezetői engedély,
  • minimum PÁV III. alkalmasság,
  • 5 éves gépjármű-vezetői gyakorlat.

Előnyt jelent:

  • autószerelői végzettség.

Fényképes önéletrajz, valamint a végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolatait kérjük eljuttatni az Országos Tisztifőorvosi Hivatal Humánpolitikai Főosztályára, e-mailen az allaspalyazat@oth.antsz.hu címre. Kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését: „gépjárművezető”.

Legkésőbb a felvételnél 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása szükséges.

Jelentkezési határidő: 2015. július 31.

A munkakör betölthető: elbírálást követően azonnal.