Főoldal » Felső menü » Rólunk » Álláspályázatok

Tisztelt Látogató!

E dokumentum archivált tartalom, amely elavult, nem hatályos információkat is tartalmazhat. Kérjük, hogy a dokumentumra való hivatkozást megelőzően az ÁNTSZ központi (www.antsz.hu), valamint az országos intézetek honlapjainak aktuális tartalmakat megjelenítő oldalain szíveskedjen tájékozódni.

Az EKI álláspályázata: gyógyszerügyi ügyintéző

Az Egészségügyi Készletgazdálkodási Intézet

a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. Törvény alapján

pályázatot hirdet

Gyógyszerügyi ügyintéző

munkakör betöltésére.

A közszolgálati jogviszony időtartama:

A közalkalmazotti jogviszony határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő közalkalmazotti kinevezéssel, 4 hónap próbaidővel.

A munkavégzés helye:

1088, Budapest Szentkirályi utca 21.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

·Az Állami Egészségügyi Tartalékkészlet részét képező gyógyszerek, kötszerek, egyszerhasználatos anyagok és vegyszerek gazdálkodásával járó feladatok gépi nyilvántartások, táblázatok kezelése.

·Az Állami Egészségügyi Tartalék meghatározott szavatossági idejű készleteinek esetében a szavatossági idő figyelemmel kísérése és azok időben történő cseréjének lebonyolítása.

·Művi tárolásban kihelyezett készletek ellenőrzése.

·Árajánlatok bekérése.

·Közbeszerzések előkészítése, műszaki specifikáció összeállítása.

·Hőmérséklet mérő rendszerek adatainak archiválása.

·Részvétel szerződések szakmai előkészítésében.

·Gyógyszerekkel kapcsolatos törvényi változások követése.

·Minőségbiztosítással kapcsolatos feladatok.

Illetmény és egyéb juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Kjt. bértáblája, az Intézet közalkalmazotti szabályzata figyelembevételével, közös megegyezés alapján kerül sor.

Pályázati feltételek:

gyógyszertári asszisztens végzettség

Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete;

büntetlen előélet;

magyar állampolgárság;

cselekvőképesség;

Előnyt jelent:

gyógyszertári, gyógyszer nagykereskedelmi tapasztalat

gyógyszertári expediáló szakasszisztensi végzettség

A Pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

szakmai életutat részletesen bemutató magyar nyelvű önéletrajz;

iskolai végzettséget igazoló iratok másolata;

erkölcsi bizonyítvány – pozitív elbírálást követően;

nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az elbírálásban résztvevők megismerhetik.

A munkakör betöltésének időpontja:

A pályázatok elbírálását követően.

A pályázat benyújtásának határideje:

2016. december 21.

A pályázat benyújtható:

postai úton: 1461 Bp. Pf.: 292. címre;

elektronikus úton: eki@eki.hu;

vagy személyesen az Intézet központi telephelyén (1088 Bp., Szentkirályi u. 21.);

A pályázattal kapcsolatban bővebb felvilágosítást Haláchy Enikő (+36-30-597-5393) tartalékkészlet gazdálkodási osztályvezető nyújt.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:
Személyes meghallgatást követő értesítés.

Közzététel időpontja: 2016. december01.