Főoldal » Felső menü » Rólunk » Álláspályázatok

Tisztelt Látogató!

E dokumentum archivált tartalom, amely elavult, nem hatályos információkat is tartalmazhat. Kérjük, hogy a dokumentumra való hivatkozást megelőzően az ÁNTSZ központi (www.antsz.hu), valamint az országos intézetek honlapjainak aktuális tartalmakat megjelenítő oldalain szíveskedjen tájékozódni.

Az OTH álláspályázata: igazgatási ügyintéző

Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal pályázatot hirdet az Igazgatási Főosztály Egészségügyi IgazgatásiOsztályára

igazgatásiügyintéző

munkakör ellátására, határozatlan idejű közszolgálati tisztviselői kinevezéssel az alábbiak szerint.

Munkavégzés helye:

  • Országos Tisztifőorvosi Hivatal, 8200 Veszprém, József Attila u. 36.

Feladatkör:

  • Hatósági ügyintézés, a Hivatal hatáskörébe utalt, az egészségügyi szolgáltatók működésével kapcsolatos eljárások – ezen belül működési engedélyezés, ellátási területtel.
  • Kapacitásokkal kapcsolatos ügyek, egészségügyi ellátással kapcsolatos panaszok kivizsgálása – lefolytatása.

Elvárások:

  • egyetemi (jogász, közegészségügyi és járványügyi felügyelő,igazgatás szervezői) végzettség,
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete,
  • cselekvő képesség,
  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú ápolói végzettség,
  • Közigazgatási gyakorlat.

Illetmény:

  • A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. év CXCIX törvény alapján.

Fényképes részletes szakmai önéletrajz, amely www.antsz.hu honlapról letölthető, valamint a végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolatai, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány másolata (ha a pályázó erkölcsi bizonyítványhoz kötött munkakörben dolgozik, az erről szóló igazolás). Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik. Kérjük eljuttatni e-mailen az Országos Tisztifőorvosi Hivatal HumánpolitikaiFőosztályára az allaspalyazat@oth.antsz.hu címre. A tárgyban kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését: „igazgatási ügyintéző”.

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 11.

A munkakör betölthető: elbírálást követően azonnal

A pályázatok elbírálásának módja:

A pályázatokat az OTH kormánytisztviselőiből álló szakmai bizottság bírálja el a benyújtott írásos anyagok alapján. Az így kiválasztott jelöltekkel a bizottság személyes elbeszélgetést is lefolytat. A pályázat eredményéről a pályázók értesítést kapnak.