Főoldal » Felső menü » Rólunk » Álláspályázatok

Tisztelt Látogató!

E dokumentum archivált tartalom, amely elavult, nem hatályos információkat is tartalmazhat. Kérjük, hogy a dokumentumra való hivatkozást megelőzően az ÁNTSZ központi (www.antsz.hu), valamint az országos intézetek honlapjainak aktuális tartalmakat megjelenítő oldalain szíveskedjen tájékozódni.

Az OTH álláspályázata: lakatos

Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal felvételt hirdet a Műszaki és Üzemeltetési Osztályára

lakatos

munkakör ellátására határozott időre, a Munka törvénykönyve alapján az alábbiak szerint.

Munkavégzés helye:

· Országos Tisztifőorvosi Hivatal, 1097 Budapest Albert Flórián út 2-6

Feladatkör:

· Az OTH és intézetei nap hibaelhárítási, javítási feladatainak, karbantartási és kisebb felújítási munkáinak elvégzése, kisebb lakatos szerkezetek legyártása.

Elvárások:

· precíz munkavégzés,

· ív és lánghegesztő vizsga,

· legalább 3 év hegesztési munkatapasztalat,

· lakatos szakmunkás végzettség.

Illetmény:

· megegyezés szerint.

Fényképes részletes szakmai önéletrajz (amely a www.antsz.hu honlapról letölthető), valamint a végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolatai, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány másolata. Kérjük eljuttatni az Országos Tisztifőorvosi Hivatal Humánpolitikai Főosztályára e-mailen az allaspalyazat@oth.antsz.hu címre. A tárgyban kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését: „lakatos”.

Jelentkezési határidő: 2015. október 20.

A munkakör betölthető: elbírálást követően azonnal

A pályázatok elbírálásának módja:

A jelentkezőket az OTH szakmai bizottság bírálja el a benyújtott írásos anyagok alapján. Az így kiválasztott jelöltekkel a bizottság személyes elbeszélgetést is lefolytat. A pályázat eredményéről a pályázók értesítést kapnak.