Főoldal » Felső menü » Rólunk » Álláspályázatok

Tisztelt Látogató!

E dokumentum archivált tartalom, amely elavult, nem hatályos információkat is tartalmazhat. Kérjük, hogy a dokumentumra való hivatkozást megelőzően az ÁNTSZ központi (www.antsz.hu), valamint az országos intézetek honlapjainak aktuális tartalmakat megjelenítő oldalain szíveskedjen tájékozódni.

Az OTH álláspályázata: Lelki Egészségfejlesztési munkatárs (Egészségfejlesztési Iroda munkatárs)

Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal felvételt hirdet a HU12-0001-PP3-2016 Norvég Finanszírozási Mechanizmusból támogatott „Módszertani, strukturális és kapacitásfejlesztés a lakosság mentális egészségfejlesztésére irányuló beavatkozások támogatására” című projektben

Lelki Egészségfejlesztési munkatárs (Egészségfejlesztési Iroda munkatárs)

munkakör ellátására, a Munka Törvénykönyve alapján az alábbiak szerint:

Munkavégzés helye: Balatonföldvár, Baktalórántháza, Csongrád, Hatvan, Szendrő, Szentgotthárd - helyszínenként 1 fő kerül felvételre a meghirdetett pozícióra

Feladatkör:

A már működő Egészségfejlesztési iroda lelki egészségfejlesztő funkcióval történő kiterjesztésének keretében egészségfejlesztési és szervezési feladatok ellátása többek között az alábbi területeken:

  • részvétel a közösségi egészségfejlesztési tevékenységek megvalósításában a projektben kialakított Módszertani Központ iránymutatásai alapján;
  • helyi workshopok, egészségnapok szervezése és megvalósítása;
  • részvétel az EFI-l által szervezett programok szervezésében és megvalósításában;
  • egyéb a projekt megvalósításához kapcsolódó szakmai tevékenységek megvalósítása.

Elvárások:

  • BA végzettség szociálismunka és társadalomtudomány területéről (pl. szociális munkás, szociálpedagógus, mentálhigiénés szakember, egészségügyi szervező, egészségügyi fejlesztő, közegészség járványügyi felügyelő);
  • felhasználói szintű Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint);
  • büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • MA végzettség;
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat;
  • mentálhigiénés szakember végzettség;
  • humánszolgáltatási területen szerzett tapasztalat;
  • jó szervező és kommunikációs készség.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, határozott időtartamra: 2017.04.30-ig

A fényképes, részletes szakmai önéletrajzot (Europass) kérjük eljuttatni e-mailen a krajnak.judit@oth.antsz.hu címre! Kérjük feltüntetni a következő megnevezését: „Lelki Egészségfejlesztési munkatárs”, valamint a munkavégzés helyét!

Jelentkezési határidő: 2016. július 08.

A munkakör betölthető: elbírálást követően azonnal