Főoldal » Felső menü » Rólunk » Álláspályázatok

Tisztelt Látogató!

E dokumentum archivált tartalom, amely elavult, nem hatályos információkat is tartalmazhat. Kérjük, hogy a dokumentumra való hivatkozást megelőzően az ÁNTSZ központi (www.antsz.hu), valamint az országos intézetek honlapjainak aktuális tartalmakat megjelenítő oldalain szíveskedjen tájékozódni.

Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal pályázatot hirdet a projektek, pályázatok pénzügyi vezetői munkakörére

Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal pályázatot hirdet a TIOP, KMOP, TÁMOP, ÁROP, EKOP, EFOP, KEOP keretében megvalósuló projektek, valamint elbírálás alatt álló pályázatok keretében

pénzügyi vezető

munkakör ellátására, Munka törvénykönyve alapján az alábbiak szerint.

Munkavégzés helye:

  • Országos Tisztifőorvosi Hivatal, 1097 Budapest, IX. kerület Albert Flórián út 2-6.

Munkavégzés óraszáma: Heti 40 óra.

Feladatkör:

  • projekt OTH oldali pénzügyi elszámolási feladatainak operatív irányítása, koordinálása;
  • a pénzügyi megvalósításhoz kapcsolódó szerződésállomány, a kifizetések, szabad projekt költségvetési források nyilvántartása;
  • a beérkező számlák nyomon követésének felügyelete;
  • rendszeres adatszolgáltatás a projekt költségvetésének tervezéséhez, rendszeres és ad-hoc pénzügyi jelentések, beszámolók elkészítéséhez adatszolgáltatás;
  • együttműködés a szakmai megvalósítókkal a projekt pénzügyi megvalósítását érintő, vezetői döntést igénylő kérdésekben;
  • adatszolgáltatás a projekt külső szervezetek általi ellenőrzéséhez;
  • felügyeli a pénzügyi asszisztens munkáját;
  • felügyeli a projektben beszerzett eszközök nyilvántartását;
  • felügyeli a projektben megőrzendő dokumentumok tárolását, naprakészen tartását;
  • kapcsolattartás a KSZ pénzügyekért felelős munkatársával;
  • a projektmenedzsmenttel együttműködve a projekt várható kifizetési ütemezése, szükség esetén várható támogatás lehívások módosítása;
  • a projekt költségvetésének módosulása esetén a változás bejelentés vagy szerződésmódosítás előkészítésében való közreműködés, pénzügyi koordináció ellátása;

Elvárások:

  • legalább felsőfokú végzettséggel és minimum 2 év uniós projekt vezetésében szerzett tapasztalattal bír.
  • magas szintű ismeretekkel rendelkezik az irodai számítógépes alkalmazások terén, kiemelten az excel táblázatkezelőt illetően.
  • hatékony, precíz, önálló munkavégzésre képes, munkájára igényes személyiség, aki magas kooperációs hajlandósággal bír, munkabírása kiemelkedő.

Előnyt jelent: előnyt jelent, ha az uniós projektekben szerzett releváns tapasztalata meghaladja a 3 évet.

Illetmény: Projektek és pályázatok költségvetése szerint.

Kérjük, fizetési igényének megjelölését a pályázatában.

A fényképes részletes szakmai önéletrajzot, a végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolatait, valamint nyilatkozatot arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik, kérjük eljuttatni az Országos Tisztifőorvosi Hivatalhoz e-mailen a projektmenedzsment@oth.antsz.hu címre. A tárgyban kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését: „pénzügyi vezető”.

Az önéletrajz minta letölthető az ÁNTSZ honlapról (www.antsz.hu) az álláspályázatok menüpont alatt.

A szerződéskötés feltétele, hogy a munkába állás megkezdésekor 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezzen a jelölt. Ha a pályázó erkölcsi bizonyítványhoz kötött munkakörben dolgozik, akkor az erről szóló igazolást kell benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2015. május 30.

A munkakör betölthető: elbírálást követően azonnal

A pályázatok elbírálásának módja:

A pályázatokat bizottság bírálja el a benyújtott írásos anyagok alapján. Az így kiválasztott jelöltekkel a bizottság személyes elbeszélgetést is lefolytat. A pályázat eredményéről a pályázók értesítést kapnak.

Budapest, 2015. május 4.