Főoldal » Felső menü » Rólunk » Álláspályázatok

Tisztelt Látogató!

E dokumentum archivált tartalom, amely elavult, nem hatályos információkat is tartalmazhat. Kérjük, hogy a dokumentumra való hivatkozást megelőzően az ÁNTSZ központi (www.antsz.hu), valamint az országos intézetek honlapjainak aktuális tartalmakat megjelenítő oldalain szíveskedjen tájékozódni.

Az EKI álláspályázata: raktárkezelő

Az Egészségügyi Készletgazdálkodási Intézet

a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. Törvény alapján

pályázatot hirdet

raktárkezelő

munkakör betöltésére.

A közszolgálati jogviszony időtartama:

A közalkalmazotti jogviszony határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő közalkalmazotti kinevezéssel, 4 hónap próbaidővel.

A munkavégzés helye:

2085 Pilisvörösvár, Budai u. 2.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

A raktárban tárolt készletek mozgatása

A készlet mozgások bizonylatainak elkészítése

A kiadott készleteket kísérő bizonylatok elkészítése

A beérkezett áruk mennyiségi és minőségi átvételének dokumentálása

A belső szabályzatban rögzítettek szerinti selejtezés, leltár előkészítés végrehajtása

Gyógyszerek, kötszerek, egyszerhasználatos anyagok, fertőtlenítőszerek lejárati idejének figyelése, pótlás szükségességének jelzése, javaslattétel a beszerzésre

Általában a készletek fizikai mozgatása

A raktári rend és tisztaság folyamatos biztosítása

A raktári külső környezet rendben tartása

Illetmény és egyéb juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Kjt. bértáblája, az Intézet közalkalmazotti szabályzata figyelembevételével, közös megegyezés alapján kerül sor.

Pályázati feltételek:

Érettségi bizonyítvány;

B kategóriás jogosítvány;

Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete;

büntetlen előélet;

magyar állampolgárság;

cselekvőképesség;

fizikai erőnlét

Előnyt jelent:

raktározási tapasztalat

gyógyszertári asszisztens végzettség

A Pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

szakmai életutat részletesen bemutató magyar nyelvű önéletrajz;

iskolai végzettséget igazoló iratok másolata;

erkölcsi bizonyítvány – pozitív elbírálást követően;

nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az elbírálásban résztvevők megismerhetik.

A munkakör betöltésének időpontja:

A pályázatok elbírálását követően.

A pályázat benyújtásának határideje:

2016. december 21.

A pályázat benyújtható:

postai úton: 1461 Bp. Pf.: 292. címre;

elektronikus úton: eki@eki.hu;

vagy személyesen az Intézet központi telephelyén (1088 Bp., Szentkirályi u. 21.);

A pályázattal kapcsolatban bővebb felvilágosítást Haláchy Enikő (+36-30-597-5393) tartalékkészlet gazdálkodási osztályvezető nyújt.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:
Személyes meghallgatást követő értesítés.

Közzététel időpontja: 2016. december 01.