Főoldal » Felső menü » Rólunk » Álláspályázatok

Tisztelt Látogató!

E dokumentum archivált tartalom, amely elavult, nem hatályos információkat is tartalmazhat. Kérjük, hogy a dokumentumra való hivatkozást megelőzően az ÁNTSZ központi (www.antsz.hu), valamint az országos intézetek honlapjainak aktuális tartalmakat megjelenítő oldalain szíveskedjen tájékozódni.

Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal pályázatot hirdet az EFOP-1.8.1-VEKOP-15-2016-00001 „Komplex népegészségügyi szűrések” című kiemelt projekt keretében: vastagbélszűrési koordinátor B 16

Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal pályázatot hirdet az EFOP-1.8.1-VEKOP-15-2016-00001 „Komplex népegészségügyi szűrések” című kiemelt projekt keretében

vastagbélszűrési koordinátor B 16

munkakör teljes munkaidőben történő ellátására, határozott időre, 2017.02.28-ig, a Munka törvénykönyve alapján az alábbiak szerint.

Munkavégzés helye:

·Országos Tisztifőorvosi Hivatal, 1097 Budapest, IX. kerület Albert Flórián út 2-6.

Munkavégzés óraszáma: Heti 40 óra.

Feladatkör:

·Kapcsolattartás a szűrésben résztvevő szolgáltatókkal, a szűrés lebonyolításának támogatása;

·Közreműködés a szűrési folyamat során felmerült problémák megoldásában;

·Részvétel a vastagbélszűrésre történő mozgósításban, a jelentési rendszerek kialakításában, működtetésében, a szakmai tevékenység monitorozásában;

·Alprojekteken átívelő szakmai tevékenységek megvalósulásának szakmai szempontú felügyelete pl.: tanulmányok készítésének segítése;

·Szakmai fórumokkal történő kapcsolattartás;

·Program jelentéstételi feladatainak ellátásához szükséges szakmai háttéranyagok, jelentések készítése.

Elvárások:

·felsőfokú végzettség, minimum 1 éves népegészségügyi szakmai tapasztalat,

·irodai programcsomagok magas szintű felhasználói ismerete,

·jó szervezőkészség,

·precizitás,

·analitikus gondolkodás, kiváló problémamegoldó képesség,

·jó kommunikációs képesség,

·magas szintű munkabírás, kiváló munkatempó,

·motiváltság és eredmény orientáltság,

·csapatmunkára, együttműködésre való képesség.

Előnyt jelent:

·népegészségügyi szűrések szervezése területen szerzett szakmai tapasztalat,

·egészségpolitikai, egészségügyi menedzser ismeretek,

·középfokú, vagy annál magasabb szintű angol nyelvismeret.

Illetmény: Projekt költségvetése szerint.

Kérjük, fizetési igényének megjelölését a pályázatában.

A fényképes részletes szakmai önéletrajzot, (Önéletrajzát kérjük Europass minta alapján kitölteni, amely letölthető a www.europass.hu oldalról.) a végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolatait, valamint nyilatkozatot arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik, kérjük eljuttatni az Országos Tisztifőorvosi Hivatal Humánpolitikai és Oktatási Főosztályára e-mailen az projektmenedzsment@oth.antsz.hu címre. A tárgyban kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését: „vastagbélszűrési koordinátor B 16”.

A szerződéskötés feltétele, hogy a munkába állás megkezdésekor 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezzen a jelölt. Ha a pályázó erkölcsi bizonyítványhoz kötött munkakörben dolgozik, akkor az erről szóló igazolást kell benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2016. május 9.

A munkakör betölthető: 2016. május.

A pályázatok elbírálásának módja:

 A pályázatokat bizottság bírálja el a benyújtott írásos anyagok alapján. Az így kiválasztott jelöltekkel a bizottság személyes elbeszélgetést is lefolytat. A pályázat eredményéről a pályázók értesítést kapnak.