Főoldal » Felső menü » Rólunk » Álláspályázatok

Tisztelt Látogató!

E dokumentum archivált tartalom, amely elavult, nem hatályos információkat is tartalmazhat. Kérjük, hogy a dokumentumra való hivatkozást megelőzően az ÁNTSZ központi (www.antsz.hu), valamint az országos intézetek honlapjainak aktuális tartalmakat megjelenítő oldalain szíveskedjen tájékozódni.

Az OTH álláspályázata: üzemeltetési csoportvezető

Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal pályázatot hirdet a Beruházási és Üzemeltetési Főosztály Üzemeltetési Osztályra

üzemeltetési csoportvezető

munkakör ellátására, a Munka törvénykönyve alapján az alábbiak szerint.

Munkavégzés helye: Országos Tisztifőorvosi Hivatal 1097 Budapest Albert Flórián út 2-6.

Feladatkör:

Az alá tartozó szakcsoportok irányítása, tevékenységük összehangolása, a telephelyek folyamatos üzemeltetésének biztosítása, ennek keretében:

  • épületgépészeti üzemeltetési feladatok ellátása, a víz-, gáz-, szennyvízellátás, központi fűtés biztosítása,
  • a berendezések üzemeltetése, tervszerű, valamint eseti javítása, az üzemképesség biztosítása,
  • épületlakatos tevékenység irányítása,
  • a feladatkörhöz kapcsolódó adminisztráció (ajánlatkérések, megrendelések, szerződések, számlák, nyilvántartások)
  • karbantartási ütemterv készítése, feladat elvégzése és ellenőrzése,
  • készenléti szolgálat (telefonos rendelkezésre állás).

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség;
  • legalább 5 éves hasonló munkakörben szerzett gyakorlat;
  • aktív PC- használat (Excel, Word)
  • önálló, precíz, rugalmas munkavégzés, gyors reagálás a feladatokra;
  • jó dokumentálási képesség;
  • gyakorlat több telephelyes üzemeltetésben;
  • büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • épületgépész, gépész felsőfokú végzettség;
  • kórházi üzemeltetésben szerzet gyakorlat
  • TERC program ismerete.

Fényképes önéletrajz, valamint a végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolatait. Legkésőbb a felvételnél 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása. Kérjük eljuttatni az Országos Tisztifőorvosi Hivatal Humánpolitikai Főosztályára e-mailen az allaspalyazat@oth.antsz.hu címre. Kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését: „üzemeltetési csoportvezető”.

Jelentkezési határidő: 2015. június 22.

A munkakör betölthető: elbírálást követően azonnal.